Veiling unieke collectie van verzamelaar

terug naar overzicht

Dinsdag, 29 september 2015

Prentenveiling Deze veiling wordt gehouden in het Stroomhuis te Neerijnen. Centrum voor kunst, cultuur en landschap van het Rivierenland van Pallandtweg 1 4182 CA Neerijnen Zaterdag 10 Oktober t/m Zaterdag 17 Oktober Veiling op Zaterdag 17 Oktober Toegang vrij, reserveren niet nodig.

Omdat we alles in het Stroomhuis uit eigen middelen moeten doen, zijn we blij met iedere donatie en iedere gift.

Een betrokken iemand schonk ons een unieke collectie oude prenten uit de periode 1550 tot begin 1900.
Deze door verzamelaar bijeengebrachte collectie mogen we verkopen.En de opbrengst is voor het Stroomhuis.

We hopen hiermee voldoende middelen bijeen te brengen om een concertvleugel aan te schaffen, in plaats van de op zich heel goede piano die we nu hebben.

Bij kleine beetjes zijn we al begonnen met die verkoop:
Planten tijdens het Stinzenfestival en vogels tijdens een lezing over dat onderwerp.
Prenten van kastelen tijdens de viering van 750 jaar Kasteel Waardenburg.
Planten en vogelprenten staan al te koop in de expositieruimte.

In de week van 10 tot 17 Oktober komt de rest van de collectie daar ook nog bij.
We hebben dan een expositie van de ingelijste prenten en de verkoop van de overige prenten in passe-partout.

Tijdens de expositie kunt u bekijken welke prenten uw belangstelling hebben, want deze worden op Zaterdag 17 oktober tussen 14.00uur en 16.00uur bij opbod tijdens een veiling in het Stroomhuis verkocht.

Leuk om mee te maken, leuk om mee te bieden en te weten dat u op die manier een financiële bijdrage kunt leveren aan het Stroomhuis. En u kunt er een prachtige prent aan overhouden! Mooie deal toch?

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies